مقالات و ویدئو ها الِ لامپ

مقالات الِ لامپ My articles
تاریخچه ساخت لامپ ادیسونی
#لامپ ادیسونی

تاریخچه ساخت لامپ ادیسونی

امپهای ادیسونی که به لامپهای دکوراتیو معروف هستند، از رشته‌های تنگستن یا کربن ساخته شده‌اند. این لامپ‌ها اواخر قرن بیستم در شرکت ادیسون ساخته شدند. لامپ ادیسونی به راحتی و از روی رشته‌های به کار رفته در داخل حباب آنها و نور زرد رنگ و بسیار گرمی که می‌تابانند، شناخته می‌شوند. (این نوع معمولاً دمای رنگ 2200–2400K دارند.)

0 1000 بازدید 0 یکشنبه 06 تیر 1400
لامپ‌های ادیسونی
#لامپ کم مصرف

لامپ‌های ادیسونی

لامپ‌های ادیسونی نمونه جدیدی از لامپ‌های LED با تلفیق تکنولوژی مدرن و قدیمی می‌باشد. درست مطابق با نور لامپ‌های حبابی رشته‌ای، این لامپ‌های LED فیلامنتی، نور آفتابی با مصرف انرژی بهینه را تولید می‌نماید. امروزه توجه به نورپردازی فضا در بین افراد و به خصوص طراحان داخلی افزایش یافته است، بنابراین ایده‌های جدید و نوینی جهت نورپردازی مطرح شده است که می‌توان با استفاده از آن‌ها محیط منزل یا محل کار خود را دگرگون نمود. طراحی فیلامنت در این لامپ‌ها متنوع می‌باشد.

0 1667 بازدید 0 یکشنبه 06 تیر 1400
تفاوت لامپ LED و لامپ کم مصرف
#لامپ های کم مصرف

تفاوت لامپ LED و لامپ کم مصرف

لامپ ال‌ای‌دی ( لامپ ال ئی دی یا لامپ LED ) نوعی از لامپ‌های حالت جامد است که برای روشنایی از دیود نورافشان، بهره می برد. این لامپ‌ها در گذشته معمولا به عنوان یک چراغ قرمز رنگ در درون دستگاه‌های الکترونیکی استفاده می شدند. با توجه به مصرف برق کم لامپ ال ای دی نسبت به سایر لامپ‌ها، عمر بسیار بالا و فناوری جدید ساخت توانسته‌اند جای خود را در صنعت روشنایی در دنیا باز کنند.

0 1296 بازدید 0 یکشنبه 06 تیر 1400
  • 1
پربازدیدترین مقالات elelamp most visited blogs